آخرین آمار ثبت‌نامی حج سال ۱۴۰۲ تا الان هشتادوشش درصد شد

آخرین آمار ثبت‌نامی حج سال ۱۴۰۲ تا الان هشتادوشش درصد شد

جدیدترین اخبار حج عمره و تمتع در سایت fishe-hajj.com که سالیان متفاوت در خریدفروش و آموزش و مشاوره حج معروف بوده است درج اخبار صحبح از منابع معتبر مانند چنین خبر از مدیرکل روابط عمومی سازمان حج و زیارت از قطعی شدن ثبت نام ۸۶ درصد از زائران واجد شرایط اعزام به حج تمتع سال ۱۴۰۲ خبر داد کسانی که فیش حج قبلا تهیه نموده اند را شامل می شود. وحید اسکندری گفت: ۸۶ درصد از زائران تاکنون کاروان‌های خود با نوع درجه‌بندی ارائه خدمات را قطعی کرده‌اند.

آمار حج تمتع 1402
وی با بیان اینکه ثبت نام زائران سال آینده همچنان تا زمان پر شدن ظرفیت کامل کاروان‌ها ادامه خواهد داشت، گفت: زائران واجد شرایط اعزام به حج سال آینده برابر با ۶۸ هزار و ۹۷۴ نفر تاکنون تمامی اقدامات لازم برای اعزام خود به حج را انجام داده‌اند. اسکندری ادامه داد: زائران در قالب حدود ۵۰۰ کاروان از ۱۹ ایستگاه پروازی در سطح کشور به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

با توجه به کیفیت و انتخاب هتل‌های با ظرفیت بالاتر برای اسکان، زائران حج در قالب پنج گروه کاروانی به مکه مکرمه اعزام خواهند شد. وی یادآور شد: زائران اعزامی حج ۱۴۰۲ در قالب پنج گروه ۹۰ ، ۱۳۵، ۱۶۰، ۱۷۰ و ۱۸۰ نفره به عربستان اعزام خواهند.
اسکندری ادامه داد: با توجه به تحقق منویات مقام عظمای ولایت در راستای ارائه خدمات هرچه بیشتر به زائران و کاهش هزینه‌ها و با توجه به برنامه‌ریزی انجام گرفته، عوامل اجرایی اعزامی به حج سال آینده ۵ درصد نسبت به جمعیت زائران در نظر گرفته شده است. وی اظهار کرد: بر همین اساس تاکنون ۶۴ هزار و ۲۷۳ نفر از زائران واجد شرایط اعزام به حج تمتع ۱۴۰۲ تمامی هزینه‌های خود براساس انتخاب هتل و کیفت‌های موجود را پرداخت کرده‌اند./

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

کلمات مرتبط آگهی: فیش حج, آخرین آمار حج سال ۱۴۰۲, قیمت فیش حج تمتع سال ۸۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *